Master Course

Serce - Heart-Centered Therapy

KONCEPCJA I ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE

Alaya Chikly od ponad 20 lat pomaga ludziom odkryć i połączyć się z mądrością własnego serca oraz odkrywać wyższy poziom własnej świadomości. Uznawana i ceniona na całym świecie w środowisku osteopatycznym i medycznym. Wykładowca wielu szkół i konwencji osteopatycznych.. Poszukiwanie prawdy zainspirowało ją do szukania i odkrywania swojej wewnętrznej wiedzy, przekształcania świadomości aby leczyć z wrażliwością i współczuciem.

MasterCourse Serce (HCT Heart Centered Therapy) to szkolenie, które uczy metod prowadzenia dialogu kierowanego mądrością serca. Serce naturalnie wie jak leczyć naszą świadomość i jak poradzić sobie z przekonaniami, które utrzymują w nas ból, dezorientację i / lub separację. HCT to głębokie uzdrowienie. Jest bezpośrednim podejściem , które z szacunkiem ujawnia istotę problemu i oferuje delikatne lecz głębokie rozwiązanie.

INFORMACJE O SZKOLENIU

Miejsce szkolenia: Warszawa

Koszt: 700 euro

z czego

200 Euro - opłata rezerwacyjna 14 dni od rejestracji

Pozostała część: 3 dni przed szkoleniem

Uczestnicy: kurs otwarty dla wszystkich zainteresowanych tematyką

Termin szkolenia: 3 dni - wkrótce

Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z osteopatią, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertąAkademia Osteopatii prowadzi 4,5-roczny cykl szkoleniowy z zakresu osteopatii oraz szkolenia Master Course o różnej tematyce. 

W przypadku pytań prosimy o wiadomość e-mail na adres: kontakt@akademiaosteopatii.pl lub zadzwoń: +48 668 641 708 / +48 606 306 122.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.