REKRUTACJA

Fizjoenergetyka

KONCEPCJA I ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE

Fizjoenergetyka to holistyczna metoda diagnostyczno-terapeutyczna, służąca do identyfikacji ukrytych przyczyn i zaburzeń ludzkiego ciała. Model ten pozwala określić najbardziej skuteczną formę terapii. W swojej pracy wykorzystujemy takie elementy jak, refleksologia, kinesiologia (ampułki testowe), biofeedback, odruchowe strefy bólowe i wiele innych. Z dużą precyzją potrafi odnaleźć priorytetowe zaburzenia w szczególności na poziomie struktury, chemii, psychiki i informacji.

MasterCourse Fizjoenergetyka, to cykl kształcenia, którego celem jest edukacja fizjoterapeutów i osteopatów z zakresu fizjoenergetyki -  holistycznej metody diagnostyczno- terapeutycznej, służącej do identyfikacji ukrytych przyczyn i zaburzeń ludzkiego ciała. Model ten pozwala określić najbardziej skuteczną formę terapii. W swojej pracy wykorzystujemy takie elementy jak, refleksologia, kinesiologia (ampułki testowe), biofeedback, odruchowe strefy bólowe i wiele innych. Z dużą precyzją potrafi odnaleźć priorytetowe zaburzenia w szczególności na poziomie struktury, chemii, psychiki i informacji.

Pierwsze zajęcia nowego rocznika odbędą się już 18-20.10.2024 r.

INFORMACJE O SZKOLENIU

Miejsce szkolenia: Kraków
Ilość osób: 24
Dla kogo: fizjoterapeuci, osteopaci, słuchacze szkół osteopatycznych, lekarze. 

Słuchacze i Absolwenci Akademii Osteopatii mają pierwszeństwo zgłoszeń.
Koszt: 580 Euro/moduł      

Warunek rezerwacji miejsca: opłata wpisowa 300 Euro (zaliczana na poczet ostatniego zjazdu).
Opłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji. 

Istnieje możliwość pozyskania dofinansowania z KFS i BUR na kursy prowadzone przez Akademię Osteopatii. W razie zainteresowania dofinansowaniem (indywidualną ofertą), zapraszamy do kontaktu: dofinansowania@akademiaosteopatii.pl

Liczy się kolejność zgłoszeń!

PROGRAM SZKOLENIOWY 

Pełen program MasterCourse Fizjoenergetyka znajdziesz tutaj.

TERMIN ZJADÓW

Harmonogram zjazdów znajdziesz tutaj.

KONTAKT

Wyślij zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny na tej stronie. W przypadku pytań prosimy o wiadomość e-mail na adres: fizjoenergetyka@akademiaosteopatii.pl lub zadzwoń: +48 668 641 708 / +48 606 306 122.  

 
Zapisz się na szkolenie!

Formularz zgłoszeniowy: Fizjoenergetyka

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.