O AKADEMII

Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii powstała z tego samego powodu, dla którego prawdopodobnie chcesz zacząć swoją przygodę z osteopatią — z fascynacji człowiekiem. Z chęci odkrywania tego, jak funkcjonuje, z potrzeby holistycznego spojrzenia na organizm.

Osteopatia to ambitna, niezwykle ciekawa i satysfakcjonująca droga. Aby nią podążać, potrzebujesz bardzo doświadczonych przewodników. W tym nie mamy sobie w Polsce równych. Nasza Akademia powstała we Wrocławiu z inicjatywy lekarza medycyny Marka Mularczyka już w 2008 roku. W 2012 Akademię przenieśliśmy do Poznania, a jej dyrektorem został Łukasz Ciesielski.

Naszym mottem jest "Dotknij, aby zrozumieć".

Dobrze oddaje istotę osteopatii i jej nauki oraz naszą misję. Przecież, aby zrozumieć, jak funkcjonuje człowiek, trzeba nie tylko wielkiej wiedzy z każdej dziedziny medycyny, ale również praktyki. To założenie jest podstawą naszego autorskiego programu nauczania. Chcemy kształcić osteopatów kompletnych, którzy będą potrafili samodzielnie i odpowiedzialnie pomagać swoim pacjentom.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.