Do rozpoczęcia rekrutacji 2023 pozostało:

 
O AKADEMII

Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii

Wiedza, profesjonalizm, pasja stanowią fundament założonej w 2008 roku we Wrocławiu Akademii Osteopatii. Misją powstałej z inicjatywy lekarza medycyny Marka Mularczyka Akademii jest edukowanie przyszłych specjalistów w dziedzinie osteopatii. W 2012 roku, po czterech latach prężnej działalności, Akademię przeniesiono do Poznania, a jej nowym dyrektorem został absolwent szkoły – Łukasz Ciesielski. Dynamiczny rozwój merytoryczny i organizacyjny zaowocował otwarciem Akademii w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku.

JAKOŚĆ TO STANDARD

Akademia Osteopatii należy do międzynarodowej organizacji OSEAN (Osteopathic European Academic Network) zrzeszającej europejskie szkoły osteopatii, które spełniają najwyższe normy dydaktyczne. Uczelnię wyróżnia nie tylko program edukacyjny, w którym znaczną część stanowią zajęcia o charakterze praktycznym, ale i wykwalifikowana kadra wykładowców, składająca się z docenianych na całym świecie osteopatów.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.