Master Course

Mózg

KONCEPCJA I ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE


MasterCourse Mózg to zaawansowane szkolenie, które przeniesie uczestników w kolejną sferę terapii manualnej. Eksploruje mózg, rdzeń kręgowy, istotę białą, a także ciało modzelowate, przegroda międzykomorowa, indusium griseum, fornix, wzgórze, globus pallidus, amygdala, hipokamp, pień mózgu, móżdżek, itp. 
Techniki prezentowane na kursie mogą w szczególności pomóc pacjentom przy zamkniętych urazach głowy, whiplash, bólach głowy, dysleksji, porażeniu mózgowym, dysfunkcjach poznawczo-behawioralnych, trudnościach w uczeniu się, ADD/ADHD oraz chorobie Parkinsona i Alzheimera. Uczestnicy nauczą się konkretnych technik uwalniania ograniczeń skoncentrowanych na mózgu, jak również szkodliwych efektów, które te ograniczenia powodują.
MasterCorse Mózg to zajęcia, które wykorzystują intensywną pracę z miąższem mózgu, istotą szarą i białą, strukturami czaszkowymi i rdzeniowymi, a nie koncentrują się głównie na kościach i membranach czaszkowych.
 


Bruno Chikly, MD DO – Członek International Society of Lymphology (ISL), American Academy of Osteopathy (AAO) oraz Cranial Academy. 

Za swoją pracę doktorską dotyczącą układu limfatycznego oraz drenażu limfatycznego otrzymał prestiżowe wyróżnienie wydziału lekarskiego Pierre-and- Marie-Curie University. Autor książki „Silent Waves- Lymphdrainagetherapy“ Wiodąca osoba w osteopatycznym leczeniu mózgu i układu limfatycznego.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Wyślij zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny na tej stronie. W przypadku pytań prosimy o wiadomość e-mail na adres: kontakt@akademiaosteopatii.pl lub zadzwoń: +48 668 641 708 / +48 606 306 122.

 

 


PROGRAM KURSU:

• urazy tkanki mózgowej: teoria i praktyka,
• regulacja układu autonomicznego i techniki alarmowe,
• mikroanatomia i mikrofizjologia,
• techniki rozluźniania,
• wewnątrzczaszkowa dysfunkcja somatyczna,
• rytmy uniwersalne.

 

INFORMACJE O SZKOLENIU


Miejsce szkolenia: Kraków
Koszt: 620 Euro
z czego
200 Euro - opłata rezerwacyjna 14 dni od rejestracji
Pozostała część: 3 dni przed szkoleniem
Uczestnicy: fizjoterapeuci, osteopaci i lekarze
Termin szkolenia: 2024 rok, 3 dni 
 

Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z osteopatią, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertąAkademia Osteopatii prowadzi 4,5-roczny cykl szkoleniowy z zakresu osteopatii oraz szkolenia Master Course o różnej tematyce.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.