Dla Kandydatów

FAQ

JAKA JEST OPŁATA DLA CYKLU SZKOLENIOWEGO – Edycja 2024?

Koszt jednego seminarium to 390 euro, przy czym zjazdy egzaminacyjne na koniec każdego roku szkoleniowego i egzamin końcowy są bezpłatne (dotyczy to pierwszego podejścia do egzaminu).

CZY OPŁATĘ MOŻNA UISZCZAĆ W ZŁOTÓWKACH?

Nie. Płatność za wszystkie zjazdy należy wpłacać na konto walutowe w euro. W celu uniknięcia płatności dodatkowych prowizji pobieranych przez niektóre banki, wpłat można dokonywać w oddziałach banków SGB lub Poznańskiego Banku Spółdzielczego.

CZY JEŚLI KTOŚ OPUŚCI ZJAZD MUSI DOKONAĆ ZA NIEGO OPŁATY?

Nieobecność na zajęciach nie zwalnia Słuchacza z dokonania opłaty.

CZY AKADEMIA UDOSTĘPNIA SŁUCHACZOM MATERIAŁY SZKOLENIOWE?

Akademia Osteopatii udostępnia Słuchaczom materiały szkoleniowe niezbędne do przeprowadzenia zajęć, w tym skrypty i pomoce dydaktyczne.</p>

W JAKIM JĘZYKU PROWADZONE SĄ ZAJĘCIA?

Język wykładowy zależy od wykładowcy, który prowadzi zajęcia – najczęściej jest to angielski, niemiecki lub polski. Na zajęciach prowadzonych w języku obcym zawsze korzystamy z tłumaczenia konsekutywnego na język polski.

CZY ABSOLWENT FARMACJI, ANALITYKI MEDYCZNEJ LUB POKREWNEGO KIERUNKU MOŻE ZOSTAĆ SŁUCHACZEM AKADEMII OSTEOPATII?

Słuchaczem Akademii Osteopatii może zostać: lekarz, fizjoterapeuta, specjalista wykonujący inny zawód medyczny, po uzyskaniu zgody Akademii. Jeśli jesteś w trakcie studiów medycznych i chcesz kształcić się z nami, zapraszamy do kontaktu.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.