Żywienie

Diagnostyka problemów jelitowych i dietetyka kliniczna

Zastanawiasz się, jakie dziedziny wiedzy poruszane są na zajęciach, które organizuje Akademia Osteopatii? Jednym z ważniejszych tematów jest żywienie oraz jego wpływ na funkcjonowanie całego organizmu pacjenta. 

Diagnostyka problemów jelitowych i dietetyka kliniczna - zajęcia

Uczestniczenie w zajęciach, które proponuje kursantom Akademia Osteopatii, to możliwość zdobycia umiejętności oraz zgromadzenia wiedzy, która niezbędna jest do prowadzenia samodzielnego gabinetu osteopatii. Jednym z poruszanych tematów jest prawidłowe odżywianie. Niestety, mimo wielu akcji społecznych i nieustających prób edukowania społeczeństwa, właściwe odżywianie jest wciąż dla wielu czymś zupełnie nieosiągalnym bądź wręcz ignorowanym. A przecież prawidłowe odżywianie ma ogromny wpływ na każdego człowieka - jego formę, stan zdrowia, a także samopoczucie. W skrajnych przypadkach konieczne jest leczenie kliniczne. Podstawy tego zagadnienia również zostaną szczegółowo omówione na naszych zajęciach. Żywienie terapeutyczne to możliwość zapewnienia pacjentowi niezbędnych składników mineralnych oraz witamin, które poprawią jego stan. Wiedza z zakresu diagnostyki problemów jelitowych i dietetyki klinicznej jest zatem niezbędna - zwłaszcza dla osób, które planują posiadanie własnego gabinetu osteopatycznego.

Zajęcia w Akademii Osteopatii

Nasz program nauczania został w całości opracowany przez międzynarodową kadrę specjalistów. Doskonale orientują się oni w kwestii tego, jakie umiejętności i wiedzę powinni posiadać przyszli osteopaci. Zajęcia prowadzone są z odpowiednim wyczuciem - cała treść zajęć przekazywana jest w sposób klarowny dla każdego odbiorcy. Gwarantuje to zdobycie w czasie szkolenia specjalistycznej wiedzy, która z pewnością zaowocuje w przyszłości i pomoże wyeliminować niepożądane dolegliwości u wielu pacjentów! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zajęć Akademii Osteopatii.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.