Neurologia

Neurologia to jeden z przedmiotów realizowanych w ramach 4,5-letniego szkolenia osteopatycznego. Kursy z rehabilitacji neurologicznej są ważne zarówno w dziedzinie fizjoterapii, jak i osteopatii. Zajęcia z neurologii kształcą przyszłych osteopatów z przeprowadzania badań neurologicznych, ustalania miejsca uszkodzeń i oceny skuteczności planowanej terapii. Wykładowca kładzie nacisk na to, by uczestnicy zrozumieli dokładnie zasady fizjologii i patologii układu nerwowego oraz wszelkie zależności fizjologiczne i neuroanatomiczne. W końcu to od właściwej diagnozy i terapii zależy w dużej mierze bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta.

W ofertach wielu ośrodków medycznych są dostępne różne szkolenia z neurologii. Akademia Osteopatii zapewnia zaś zajęcia z tego przedmiotu w ramach kompleksowego szkolenia osteopatycznego dla lekarzy oraz absolwentów fizjoterapii i położnictwa.

Neurologia – Akademia Osteopatii

Wykłady dotyczące neurologii w osteopatii pomogą Ci poszerzyć swoją medyczną wiedzę o zagadnienia niezbędne w trakcie indywidualnej praktyki. Osoby wykładające w Akademii należą do uznanych na świecie i często prowadzących z powodzeniem swoje gabinety specjalistów – możesz więc im zaufać. Klinika Akademii Osteopatii pozwoli Ci zaś utrwalić przyswojoną wiedzę podczas kontaktu z pacjentem. Wszelkie wątpliwości pojawiające się podczas praktyk klinicznych u uczestników szkolenia są na bieżąco wyjaśniane przez doświadczonych osteopatów.

Jesteś lekarzem, fizjoterapeutą lub absolwentem położnictwa? W takim razie nie czekaj i sprawdź program nauczania Akademii Osteopatii. Jeśli wierzysz, że z pomocą wiedzy osteopatycznej możesz zmieniać życie kolejnych chorych osób na lepsze, dołącz do uczestników kompleksowego szkolenia. Kontynuuj razem z nami historię osteopatii rozpoczętą 100 lat temu w odległej Ameryce. Zapraszamy także do wzięcia udziału w kursie Fizjoenergetyki lub Anatomii Palpacyjnej.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.