Embriologia

Embriologia

Jedną z wielu dziedzin medycyny, jaka zostanie omówiona podczas zajęć w naszej Akademii Osteopatii, jest embriologia. Uczestniczenie w naszych zajęciach gwarantuje każdemu rzetelne przygotowanie do prowadzenia własnej praktyki osteopatycznej.

Embriologia - czym się charakteryzuje?

Embriologia to specjalistyczna nauka, która skupia się głównie na badaniach związanych z rozwojem zarodkowym, czyli embriogenezą. Zajmuje się zarówno organizmami ludzkimi, jak i zwierzęcymi. Wiedza z tej dziedziny medycyny wpisana jest w program nauczania Akademii Osteopatii. Umiejętności z zakresu embriologii znajdują zastosowanie między innymi w ginekologii oraz położnictwie; przydadzą się również w diagnostyce prenatalnej czy teratologii. 

Zajęcia w Akademii Osteopatii

Uczestniczenie w zajęciach, które przygotowała dla słuchaczy Akademia Osteopatii przygotowuje kursantów do prowadzenia własnej działalności z tego zakresu. Warto przy okazji podkreślić, że nasz program nauczania jest całkowicie autorski. Doskonale wiemy, jaka wiedza i umiejętności przydadzą się osobom, które w przyszłości będą zajmowały się osteopatią. Kursanci uczestniczyć będą w takich zajęciach, jak historia osteopatii. Poziom oraz stopień zaawansowania dostosowany jest każdorazowo do grupy; niemniej jednak,  uczestnicy naszych szkoleń posiądą wiedzę umożliwiającą im samodzielne prowadzenie gabinetu osteopatii. Jeżeli zatem chcesz rozwinąć swoje umiejętności z tego zakresu bądź zupełnie zacząć zdobywać wiedzę z tego tematu - koniecznie zapisz się na nasze zajęcia. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego studenta.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.