Z pewnością niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, na jak wiele niepożądanych dolegliwości wpływa jama brzuszna. Choroby związane z narządami układu pokarmowego to jedno z wielu zagadnień, jakie proponuje Akademia Osteopatii

Choroby jamy brzusznej a osteopatia

Z układem pokarmowym związane są różne dolegliwości i schorzenia. Mowa tu o takich stanach chorobowych, jak wrzody, zespół jelita drażliwego czy refluks. Zazwyczaj związane są one z prowadzonym trybem życia - stresem oraz nieodpowiednią dietą. Osteopatia to dziedzina medycyny, która może pomóc także w chorobach jamy brzusznej. Terapia osteopatyczna, która wykonywana jest przez specjalistę z tej dziedziny, pomaga na przykład w pozbyciu się uciążliwego bólu. Osteopata może także pomóc w diagnozie danego schorzenia, a także normalizacji stanu, który przynosi pacjentowi ból. Wiedza z zakresu chorób jamy brzusznej jest zatem niezbędna dla każdej osoby, która planuje posiadać własny gabinet osteopatyczny. Autorski program nauczania Akademii Osteopatii przewiduje szereg intensywnych zajęć, które dotyczyć będą właśnie tego zagadnienia!

Akademia Osteopatii - czego mogę się dowiedzieć?

Profesjonalny osteopata może pomóc nie tylko w problemach związanych z jamą brzuszną. Ta dziedzina medycyny jest niezwykle szeroka - wymaga zatem ugruntowanej wiedzy oraz specjalistycznych umiejętności. Nasza  Akademia Osteopatii z pewnością pomoże je zdobyć! Kursanci mogą uczestniczyć w takich zajęciach, jak historia osteopatii.

Uczestnictwo w prowadzonych przez nas kursach daje każdemu szansę zdobycia wiedzy oraz umiejętności, które niezbędne będą w prowadzeniu własnego gabinetu osteopatycznego. Warto przy okazji nadmienić, że tego typu profesja jest obecnie niezwykle popularna.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.