Anatomia sekcyjna

Anatomia sekcyjna to jeden z przedmiotów, które umieściliśmy w opartym na światowych standardach programie szkolenia osteopatycznego. Zajęcia są prowadzone w bliskiej współpracy ze specjalistami ośrodka preparacji ludzkich zwłok. Uczestnicy w trakcie nauki poznają techniki plastynacji oraz samodzielnie preparują struktury anatomiczne układu ruchu, naczyniowego i wisceralnego za pomocą skalpela. Kurs& anatomii sekcyjnej odbywa się w niewielkich grupach w profesjonalnej sali sekcyjnej przy kilku stołach do sekcji.

Program nauczania Akademii Osteopatii obejmuje zajęcia z anatomii sekcyjnej, podczas których stawiamy przede wszystkim na praktyczne umiejętności i współpracę z doświadczonymi specjalistami.

Anatomia sekcyjna – Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii zapewnia kompleksowe przygotowanie lekarzy, a także absolwentów fizjoterapii i położnictwa do samodzielnej praktyki we własnym gabinecie. W związku z tym nasz program nauczania uwzględnia wszystkie potrzebne w trakcie diagnozy i terapii przedmioty – nie mogło więc w nim zabraknąć anatomii sekcyjnej. Plan szkolenia został stworzony według standardów obowiązujących w najbardziej uznanych akademiach osteopatycznych na świecie. Ponadto zajęcia prowadzą cenieni za swoją obszerną wiedzę i wieloletnie doświadczenie specjaliści.

Anatomia sekcyjna to jedna z wielu dziedzin, które zgłębisz, by następnie wykorzystać wiedzę podczas pracy z pacjentem. Koniecznie zobacz pełny program nauczania, by wstępnie zaznajomić się z tym, co Cię czeka podczas kompleksowego szkolenia osteopatycznego. Aby słuchacze mogli zetknąć się z praktyką osteopatyczną na żywo, powstała Klinika Akademii Osteopatii, w której pod okiem specjalisty podejmiesz się terapii pacjentów.

Historia osteopatii rozpoczęta ponad wiek temu jest kontynuowana przez liczne ośrodki na całym świecie. Jeśli chcesz zrozumieć, dlaczego warto patrzeć na ludzki organizm jako na jedność, oraz jak to zrobić, dołącz do uczestników naszego szkolenia. Sprawdź też kurs Fizjoenergetyki czy Zintegrowanej Anatomii Palpacyjnej.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.