Aktualności

Akademia Osteopatii w Krakowie to była dobra decyzja - relacja Absolwentki

Ten tekst publikujemy za zgodą autorki - Wiloety Rosy :) Oryginał znajdziecie tutaj.

"Pamiętam, kiedy dokładnie podjęłam decyzję o rozpoczęciu osteopatii i chociaż do ostatniego momentu wahałam się, głównie ze względu na to, że nie byłam pewna, czy udźwignę to finansowo (byłam wtedy na 4 roku studiów, sama się utrzymywałam), to w pewnym sensie - zaryzykowałam (przynajmniej tak wtedy to postrzegałam - nie wiedziałam w końcu, czy osteopatia jest dla mnie i czy będzie mnie na nią stać). Było to jakieś 5 lat temu.

Pamiętam, jak z Kingą Pietras robiłyśmy dokładne obliczenia, żeby na wszystko starczyło - mieszkanie, życie, osteopatia. Wtedy myślałyśmy, że porywamy się z motyką na słońce. Dużo osób mówiło też, że jesteśmy za młode i nie damy rady, że za dużo na siebie bierzemy.

Dałam radę. Dokładnie rok temu. Po prawie 5 latach studiowania osteopatii, zdałam egzamin końcowy, 2 dni po moich 29 urodzinach. (P.S. Czy wiecie, że w tym roku, pierwszy raz, od 9 lat, nie musiałam się uczyć do sesji albo innego egzaminu w swoje urodziny? Co za fantastyczne uczucie!)

Czasami boimy się trudnych decyzji, zastanawiamy się, czy warto coś zmienić...

...w końcu każdy lubi być w swojej strefie komfortu, a każda trudna decyzja niesie za sobą pewne ryzyko. Nie wiem, jak Wy, ale ja lubię korzystać z dobrodziejstw swojej intuicji. Nie zawiodła mnie, bo znalazłam to, w czym czuję się dobrze. Chociaż pewnie samą intuicję, nie tak łatwo zdefiniować.

Warto sobie ufać, czasem ryzykować, a na pewno marzyć i dążyć do realizacji tego, co w danym momencie, wydaje nam się, nieosiągalne.

Ja tak myślałam na początku o osteopatii. Teraz myślę tak o swoim doktoracie - zobaczymy, jak i ta historia się zakończy (na napisanie i obronę pracy doktorskiej, mam czas do końca tego roku).

A Wy, mierzycie się teraz z jakąś trudną decyzją? Ufacie swojej intuicji?"

Wioleta Rosa - kontakt:

Znany Lekarz

Instagram

Wioleta RosaWioleta Rosa

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.