Integracja osteopatyczna

Integracja osteopatyczna to jedne z zajęć, które znajdują się w programie nauczania Akademii Osteopatii. Doświadczona w terapii różnych schorzeń i doceniana na świecie kadra wykładowców gwarantuje, że podczas kursów wchodzących w skład kompleksowego szkolenia osteopatycznego uzyskasz niezbędną wiedzę. ;

Integracja osteopatyczna umożliwia uczestnikom poznanie trzech metod badania osteopatycznego. Porównanie wyników tychże badań pozwala potwierdzić prawidłowość danej diagnozy. Podczas zajęć słuchacze uczą się m.in. rozpoznawania dysfunkcji lokalnych i ich oddziaływania na otaczające tkanki i układy organizmu. Najważniejsze jest odkrycie dysfunkcji pierwotnej u pacjenta, historii jej powstania i zasad jej kompensacji. Integracja osteopatyczna to także zajęcia, podczas których przyszli osteopaci mogą spojrzeć na diagnozę z innej perspektywy niż do tej pory.

Akademia Osteopatii oferuje kurs z integracji osteopatycznej w ramach kompleksowego, kilkuletniego szkolenia o programie opartym na międzynarodowych wzorcach.

Integracja osteopatyczna – Akademia Osteopatii

W Akademii Osteopatii naszym celem jest przygotowanie lekarzy oraz absolwentów fizjoterapii i położnictwa do samodzielnej, profesjonalnej praktyki. Dlatego opracowywany przez długi czas program nauczania mieści w sobie tak niezbędny przedmiot, jakim jest integracja osteopatyczna. Zajęcia dotyczące tego zagadnienia oraz wszystkich innych prowadzą cenieni na świecie specjaliści. Klinika Akademii Osteopatii, którą stworzyliśmy, pozwoli Ci natomiast sprawdzić nabytą wiedzę podczas diagnozy i terapii pacjentów. Praktyki kliniczne przebiegają pod kontrolą doświadczonych osteopatów.

Rozpoczęta ponad wiek temu historia osteopatii jest kontynuowana przez absolwentów Akademii. Zapisz się na szkolenie i spełnij marzenia o skutecznym leczeniu pacjentów oraz staniu się cenionym osteopatą. Zapraszamy także do uczestnictwa w kursie z fizjoenergetyki.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.