Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii we Wrocławiu

Jesteś lekarzem, absolwentem fizjoterapii lub położnictwa i interesuje Cię osteopatia we Wrocławiu? Zobacz nasze kompleksowe, 4,5-letnie szkolenie! Akademia Osteopatii Wrocław oraz oddziały znajdujące się w innych miejscowościach zostały zbudowane w centrum miast. Dzięki temu, bez względu na wybraną przez siebie lokalizację, łatwo dotrzesz do konkretnej placówki w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku czy właśnie Wrocławiu. Nieważne, czy wysiądziesz na dworcu PKP lub lotnisku, czy zjedziesz z autostrady. Jeśli interesują Cię szczegóły oraz cena osteopatii we Wrocławiu, sprawdź informacje w zakładce: koszty uczestnictwa.

Osteopatia Wrocław — międzynarodowa kadra i autorski program nauczania

Akademia Osteopatii we Wrocławiu jest miejscem, w którym kształcą się lekarze oraz absolwenci fizjoterapii lub położnictwa, chcący zostać doskonale wykwalifikowanymi osteopatami. Precyzyjnie i przez długi czas dopracowywany program nauczania Akademii Osteopatii został stworzony przez specjalistów i oparty na światowych standardach. Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię osteopatia pediatryczna we Wrocławiu, czy może osteopatia ginekologiczna lub osteopatia niemowląt Wrocław — w planie seminariów znajdziesz wszystkie przedmioty niezbędne podczas późniejszej indywidualnej praktyki. W Akademii tworzymy warunki do zdobycia umiejętności z różnych dziedzin osteopatii, w tym coraz popularniejszych takich jak osteopatia ginekologiczna Wrocław czy osteopatia pediatryczna Wrocław. Wiedza z tych obszarów to nieoceniona pomoc dla przyszłych pacjentów.

Szkolenie z osteopatii we Wrocławiu prowadzą doceniani na świecie specjaliści, którzy od lat posiadają własne gabinety. Zanim zostaniesz osteopatą, musisz spędzić wiele godzin, nie tylko przyswajając teoretyczną wiedzę, lecz także szlifując swoje praktyczne umiejętności podczas kontaktu z pacjentem.

Akademia osteopatii Wrocław — Twoja szansa na rozwój

Rozpoczynając swoją przygodę z osteopatią w Akademii Osteopatii Wrocław, masz możliwość rozwijania swojego potencjału zarówno pod kątem teoretycznym, jak i praktycznym. Liczne godziny spędzone na ćwiczeniach z innymi uczestnikami pozwolą Ci nabierać doświadczenia i pewności w działaniu.

Akademia Osteopatii zapewnia uczestnikom doskonały stosunek ceny do jakości świadczonych usług. Osteopatia Wrocław cena to inwestycja w Twoją przyszłość, która już teraz może zacząć przynosić wymierne korzyści.

Zarówno międzynarodowa kadra, jak i duża liczba zajęć praktycznych to czynniki, dzięki którym Akademia Osteopatii we Wrocławiu (oraz w pozostałych lokalizacjach) jest uważana za profesjonalnie działające miejsce. Szkolenie osteopatyczne dostępne jest także w takich oddziałach jak:

Szczegóły naszej oferty, w tym osteopatia Wrocław cennik, możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. Skontaktujcie się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat możliwości, które oferuje Akademia Osteopatii we Wrocławiu. Zarówno osteopatia szkolenia Wrocław, jak i osteopatia Wrocław kursy to możliwość rozwoju pod okiem wybitnych ekspertów tej dziedziny medycyny.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu! Rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy Ci sprawdzić, czy Akademia Osteopatii to odpowiednie miejsce dla Twojego dalszego rozwoju.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.