Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii w Warszawie

Akademia osteopatii Warszawa to coś, co obecnie Cię interesuje w ramach rozwoju zawodowego? Sprawdź program nauczania Akademii Osteopatii i rozpocznij fascynujące kształcenie! Szkolenia z osteopatii w Warszawie pomogą Ci w codziennej praktyce, rozwiązywaniu problemów zdrowotnych wielu pacjentów i przywracaniu im komfortu życia. Bez względu na to, czy najlepsza pod względem lokalizacji będzie dla Ciebie Akademia Osteopatii w Warszawie, czy może Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu lub Krakowie, sprawnie dotrzesz do wybranego oddziału. Każdy obiekt znajduje się bowiem w centrum miasta, co umożliwia szybkie przemieszczenie się z dworca PKP, lotniska lub autostrady. Nasze placówki to nowoczesne budynki, sale wykładowe i ćwiczeniowe w pełni wyposażone w obiekty multimedialne, modele anatomiczne i profesjonalne stoły.

Osteopatia Warszawa — nowoczesność z ponad stuletnią tradycją

Akademia Osteopatii w Warszawie to miejsce, w którym podczas 4,5-letniego szkolenia kolejni lekarze oraz absolwenci fizjoterapii i położnictwa zdobywają wiedzę osteopatyczną. Osteopatia pediatryczna, anatomia palpacyjna czy osteopatia czaszkowo-krzyżowa – program nauczania obejmuje te i mnóstwo innych dziedzin koniecznych do zgłębienia przez przyszłych osteopatów. Aby po zakończeniu nauki prowadzić dobrze funkcjonujący gabinet, ważne jest nie tylko teoretyczne przygotowanie, lecz także praktyczne. Osteopatia w Warszawie dzięki holistycznemu ujmowaniu stanu pacjenta stanowi sposób na odejście od czasem mało skutecznego, skupionego na jednym układzie czy narządzie leczenia.

Kształcenie osteopatyczne w Warszawie — odkryj nowe specjalizacje

Sprawując opiekę nad pacjentami, często zauważamy, że tradycyjne metody leczenia skupiają się na zapobieganiu i leczeniu chorób jednego układu czy narządu, często pomijając ogólny obraz stanu zdrowia pacjenta. Osteopatia, zawsze patrzy na ciało jako całość. Wszystko w ciele jest ze sobą powiązane, dlatego wykładowcy osteopatia Warszawa kładą nacisk na zrozumienie i leczenie ciała jako jednego systemu.

W Akademii Osteopatii oferujemy kursy osteopatia w Warszawie, które są dostosowane do różnych poziomów wiedzy i doświadczenia. Każdy z naszych kursów jest starannie zaprojektowany, aby dostarczyć Ci najnowsze informacje z dziedziny osteopatii. Dzięki temu bez problemu zastosujesz wybrane techniki w praktyce.

Osteopatia pediatryczna w Warszawie i osteopatia dziecięca w Warszawie to dwie z naszych najpopularniejszych specjalizacji. Te kursy z osteopatii w Warszawie skupiają się na zrozumieniu i leczeniu dolegliwości specyficznych dla dzieci i niemowląt, takich jak kolki, zaburzenia snu i zaburzenia laktacji. Cykl szkoleń osteopatia Warszawa dostarczą Ci narzędzi, aby prowadzić skuteczne terapie dla najmłodszych pacjentów.

Jeśli potrzebujesz tego rodzaju integralnego spojrzenia na człowieka, zapraszamy do udziału w rekrutacji. Akademia Osteopatii działa nie tylko w Warszawie. Sprawdź też pozostałe oddziały takie jak:

Wybierz dogodną lokalizację i kontynuuj razem z nami rozpoczęty ponad 100 lat temu rozwój osteopatii!

Osteopatia cykl szkoleń Warszawa oferują szczegółowy i obszerny program nauczania, dzięki czemu możesz zdobyć cenne umiejętności i wiedzę, aby poprowadzić własny gabinet osteopatyczny i pomagać swoim pacjentom na co dzień. Zgłoś się do nas już dziś i odkryj, jak możemy Ci pomóc w Twoim rozwoju zawodowym!

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.