Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii Warszawa

Osteopatia w Warszawie to coś, co obecnie Cię interesuje w ramach rozwoju zawodowego? Zobacz w takim razie program nauczania Akademii Osteopatii i rozpocznij fascynujące kształcenie, dzięki któremu będziesz w stanie rozwiązać problemy zdrowotne wielu pacjentów i przywrócić im komfort życia. Bez względu na to, czy najlepsza pod względem lokalizacji będzie dla Ciebie Akademia Osteopatii w Warszawie, czy może Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu lub Krakowie, sprawnie dotrzesz do wybranego oddziału. Każdy obiekt znajduje się bowiem w centrum miasta, co umożliwia szybkie przemieszczenie się z dworca PKP, lotniska lub autostrady. Nasze placówki mieszczą w sobie nowoczesne i w pełni wyposażone w obiekty multimedialne, modele anatomiczne i profesjonalne stoły sale wykładowe i ćwiczeniowe.

Osteopatia – Warszawa

Akademia Osteopatii w Warszawie to miejsce, w którym podczas 4,5-letniego szkolenia kolejni lekarze oraz absolwenci fizjoterapii i położnictwa zdobywają wiedzę osteopatyczną. Osteopatia pediatryczna, anatomia palpacyjna czy ortopedia – program nauczania obejmuje te i mnóstwo innych dziedzin koniecznych do zgłębienia przez przyszłych osteopatów. Aby po zakończeniu nauki prowadzić dobrze funkcjonujący gabinet, ważne jest nie tylko teoretyczne przygotowanie, lecz także praktyczne. Dlatego Akademia Osteopatii w Warszawie proponuje również zajęcia w Klinice Akademii, podczas których uczestnicy utrwalają zdobytą już wiedzę w trakcie pracy z pacjentem. Doskonalenie umiejętności w praktyce klinicznej przebiega pod nadzorem uznanych specjalistów. Osteopatia w Warszawie dzięki holistycznemu ujmowaniu stanu pacjenta stanowi sposób na odejście od czasem mało skutecznego, skupionego na jednym układzie czy narządzie leczenia. Jeśli potrzebujesz tego rodzaju integralnego spojrzenia na człowieka, zapraszamy do udziału w rekrutacji. Akademia Osteopatii działa nie tylko w Warszawie. Sprawdź też pozostałe oddziały takie jak:

Wybierz dogodną lokalizację i kontynuuj razem z nami rozpoczęty ponad 100 lat temu rozwój osteopatii!

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.