Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii w Poznaniu

Interesuje Cię osteopatia w Poznaniu? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu! W Akademii Osteopatii oferujemy szkolenia, których program opiera się na standardach obowiązujących w największych szkołach osteopatycznych na świecie. Działamy w pięciu dużych miastach w Polsce: Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Z łatwością dotrzesz do wybranego przez siebie oddziału, ponieważ każda z placówek, w tym osteopatia Poznań, mieści się w centrum danego miasta. Dojedziesz więc zarówno z autostrady, jak i dworca PKP czy lotniska. Akademia Osteopatii w Poznaniu, podobnie jak pozostałe oddziały, składa się z nowoczesnych i w pełni wyposażonych sal wykładowo-ćwiczeniowych.

Akademia Osteopatii Poznań – światowe standardy nauczania

Jesteś z Poznania, a osteopatia to dziedzina, którą pragniesz poznać i praktykować? Zastanawiasz się, gdzie kształcą się osteopaci w Poznaniu? Odpowiedź jest prosta — Akademia Osteopatii Poznań. Placówka kształcenia osteopatii w Poznaniu to miejsce, które spełni twoje oczekiwania. Organizowane tu kursy osteopatyczne w Poznaniu prowadzą specjaliści, którzy pochodzą zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Osteopatia Poznań to wyjątkowy kierunek, gdyż zebraliśmy w jednym miejscu ludzi, którzy są pasjonatami swojej pracy i jednocześnie wybitnymi specjalistami w swoim fachu.

Działalność dydaktyczna Akademii Osteopatii Poznań realizowana jest w oparciu o stworzony przez specjalistów autorski program nauczania. Osteopaci w Poznaniu korzystają z 4,5-letniego szkolenia. Cały program nauczania Akademii Osteopatii został oparty na wzorcach obowiązujących w uznanych na świecie szkołach osteopatycznych. Osteopatia program seminariów w Poznaniu składają się z zajęć praktycznych oraz wykładów. Podczas nich lekarze, fizjoterapeuci oraz absolwenci położnictwa przyswajają wiedzę niezbędną do praktyki osteopatycznej.

Jeśli chcesz dołączyć do grona przyszłych, profesjonalnych i docenianych osteopatów oraz interesuje Cię osteopatia ginekologiczna w Poznaniu, osteopatia w pediatrii, osteopatia czaszkowo-krzyżowa czy wiele innych zagadnień, zapraszamy do kontaktu i udziału w rekrutacji w centrum osteopatii Poznań.

Podczas zajęć słuchacze mają okazję obcować z uznanymi specjalistami nie tylko z Polski, lecz także spoza jej granic. Międzynarodowa kadra to jeden z niewątpliwych atutów, jakie posiada nasza Akademia Osteopatii w Poznaniu i innych lokalizacjach. Ponadto, uczestnicy szkolenia korzystają w trakcie zajęć z multimedialnych obiektów, profesjonalnych stołów i modeli anatomicznych.

Placówka kształcenia osteopatii Poznań — pełna wiedza i praktyka w zasięgu ręki

Termin placówka kształcenia osteopatii Poznań nie jest przypadkowy. Jesteśmy miejscem, w którym teoretyczna wiedza łączy się z praktyką. Będąc uczestnikiem naszych szkoleń, masz pewność, że postawisz pierwsze kroki pod okiem doświadczonych profesjonalistów. Poznasz tajniki osteopatii, zgłębisz jej zasady, a co najważniejsze — nauczysz się, jak z nich skorzystać w praktyce. Nasza oferta kursów osteopatii w Poznaniu jest tak szeroka, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Osteopatia Poznań to hasło, które sprowadza do nas wielu chętnych do nauki. Dlaczego? Ponieważ zapewniamy kompleksowe ujęcie tematu we współpracy z profesjonalną, międzynarodową kadrą nauczycielską. W naszych murach znajdziesz multimedialne obiekty, profesjonalne stoły i modele anatomiczne.

Dbamy o to, by przyszli osteopaci w Poznaniu zdobyli w komfortowy sposób wiedzę, którą później wykorzystają do pomocy swoim pacjentom. Akademia Osteopatii w Poznaniu to tylko jedna z placówek, które kontynuują trwającą już ponad 100 lat historię fascynującej dziedziny, jaką jest osteopatia. Inne z naszych oddziałów to:

Wybierz już dziś najlepszą w swoim przypadku lokalizację i skontaktuj się z nami!

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.