Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii Poznań

Interesuje Cię osteopatia w Poznaniu? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu! Nasza Akademia Osteopatii działa w pięciu dużych miastach w Polsce: Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Z łatwością dotrzesz do wybranego przez siebie oddziału, ponieważ każda z placówek mieści się w centrum danego miasta. Dojedziesz więc zarówno z autostrady, jak i dworca PKP czy lotniska. Akademia Osteopatii w Poznaniu, podobnie jak pozostałe oddziały, składa się z nowoczesnych i w pełni wyposażonych sal wykładowo-ćwiczeniowych.

Akademia Osteopatii w Poznaniu – światowe standardy

Program nauczania Akademii Osteopatii, który obejmuje 4,5-letnie szkolenie, został oparty na wzorcach obowiązujących w uznanych na świecie akademiach osteopatycznych. Składa się z 2138 godzin zajęć praktycznych oraz wykładów. Podczas nich lekarze, fizjoterapeuci oraz absolwenci położnictwa przyswajają wiedzę niezbędną podczas praktyki osteopatycznej. Jeśli chcesz dołączyć do grona przyszłych, profesjonalnych i docenianych osteopatów oraz interesuje Cię osteopatia w Poznaniu, zapraszamy do udziału w rekrutacji. Podczas zajęć słuchacze mają okazję obcować z uznanymi specjalistami nie tylko z Polski, lecz także spoza jej granic. Międzynarodowa kadra to jeden z niewątpliwych atutów, jaki ma nasza Akademia Osteopatii w Poznaniu i innych lokalizacjach. Ponadto uczestnicy szkolenia korzystają w trakcie zajęć z multimedialnych obiektów, profesjonalnych stołów i modeli anatomicznych. Dbamy o to, by przyszli osteopaci w Poznaniu zdobyli w komfortowy sposób wiedzę, którą później wykorzystają do pomocy swoim pacjentom. Akademia Osteopatii w Poznaniu to tylko jedna z placówek, które kontynuują trwającą już ponad 100 lat historię fascynującej dziedziny, jaką jest osteopatia. Inne z naszych oddziałów to:

Wybierz już dziś najlepszą w swoim przypadku lokalizację i skontaktuj się z nami!

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.