Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii Kraków

Osteopatia w Krakowie to coś, nad czym obecnie się zastanawiasz? Jesteś lekarzem, fizjoterapeutą lub absolwentem położnictwa i planujesz zostać cenionym osteopatą? W takim razie sprawdź ofertę naszego kompleksowego, opartego na światowych standardach szkolenia. Możesz je odbyć w wybranym przez siebie mieście, takim jak: Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa lub Gdańsk. Zarówno Akademia Osteopatii w Krakowie, jak i placówki mieszczące się w pozostałych miejscowościach znajdują się w centrum miast. Dlatego szybko dotrzesz do nich z dworca PKP, autostrady lub lotniska. Zobacz już dziś program nauczania Akademii Osteopatii i rozpocznij fascynującą drogę do stania się osteopatą!

Akademia Osteopatii w Krakowie

Akademia Osteopatii w Krakowie to – tak jak inne nasze oddziały – nowoczesna placówka z salami wyposażonymi w multimedialne obiekty, modele anatomiczne i profesjonalne stoły. Kompleksowe szkolenie nie tylko pomoże Ci zdobyć teoretyczną wiedzę dotyczącą diagnozy i terapii osteopatycznej. Umożliwi również nabycie praktycznych umiejętności w trakcie zajęć w Klinice Akademii Osteopatii. Uczestnicy praktyk klinicznych pracują z pacjentami pod okiem doświadczonych i uznanych specjalistów. Jeśli osteopatia w Krakowie to dziedzina, którą chcesz zgłębić, nasza Akademia Osteopatii będzie doskonałym wyborem również ze względu na międzynarodową kadrę. Osoby prowadzące seminaria należą do uznanych na świecie i prowadzących swoje prywatne gabinety specjalistów.

Nieważne, czy interesuje Cię osteopatia ginekologiczna w Krakowie, czy może osteopatia w pediatrii, podczas kompleksowego szkolenia poznasz wszystkie potrzebne Ci podczas pracy z pacjentem zagadnienia. Osteopatia to dziedzina, dzięki której spojrzysz z innej perspektywy na dolegliwości utrudniające ludziom codzienne życie. Zaczniesz postrzegać problem pacjenta w kontekście kondycji całego jego organizmu i odejdziesz od schematycznej terapii. Zacznij swoje przygotowania do indywidualnej praktyki osteopatycznej już dziś, wybierając Akademię Osteopatii w Krakowie lub inną placówkę, taką jak:

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.