Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii Kraków

Jesteś lekarzem, fizjoterapeutą lub absolwentem położnictwa i planujesz zostać cenionym osteopatą? Osteopatia Kraków to doskonała propozycja dla Ciebie! Akademia Osteopatii oferuje kompleksowe, oparte na światowych standardach szkolenia. Możesz je odbyć w wybranym przez siebie mieście, takim jak: Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa lub Gdańsk. Zarówno Akademia Osteopatii w Krakowie, jak i placówki mieszczące się w pozostałych miejscowościach znajdują się w centrum miast. Dlatego szybko dotrzesz do nich z dworca PKP, autostrady lub lotniska. Zobacz już dziś program nauczania Akademii Osteopatii i rozpocznij fascynującą drogę do zostania osteopatą!

Akademia Osteopatii w Krakowie - profesjonalne szkolenia w nowoczesnej placówce

Osteopatia Kraków to – tak jak inne nasze oddziały – oferta kursów w nowoczesnej placówce z salami wyposażonymi w multimedialne obiekty, modele anatomiczne i profesjonalne stoły. Kompleksowe szkolenie nie tylko pomoże Ci zdobyć teoretyczną wiedzę dotyczącą diagnozy i terapii osteopatycznej. Umożliwi również nabycie praktycznych umiejętności w trakcie zajęć w Klinice Akademii Osteopatii. Uczestnicy praktyk klinicznych pracują z pacjentami pod okiem doświadczonych i uznanych specjalistów. Jeśli osteopatia ginekologiczna w Krakowie, osteopatia urologiczna, wisceralna czy inne jej aspekty to dziedziny, które chcesz zgłębić, nasza Akademia Osteopatii będzie doskonałym wyborem. Osteopatia Kraków to atrakcyjna oferta również ze względu na międzynarodową kadrę. Osoby prowadzące seminaria należą do uznanych na świecie i prowadzących swoje prywatne gabinety specjalistów.

Nieważne, czy interesuje Cię osteopatia ginekologiczna w Krakowie, czy może osteopatia w pediatrii, podczas kompleksowego szkolenia poznasz wszystkie potrzebne Ci podczas pracy z pacjentem zagadnienia. Osteopatia to dziedzina, dzięki której spojrzysz z innej perspektywy na dolegliwości utrudniające ludziom codzienne życie. Zaczniesz postrzegać problem pacjenta w kontekście kondycji całego jego organizmu i odejdziesz od schematycznej terapii. Zacznij swoje przygotowania do indywidualnej praktyki osteopatycznej już dziś, wybierając Akademię Osteopatii w Krakowie lub jedną z pozostałych naszych placówek:

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.