Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii w Gdańsku

Osteopatia Gdańsk, oparta na holistycznym podejściu do zdrowia, zyskuje coraz większą popularność, przyciągając zarówno przyszłych profesjonalistów, jak i pacjentów szukających kompleksowego podejścia do leczenia. Jeśli chodzi o osteopatia Gdańsk to Akademia Osteopatii jest miejscem, które nie tylko dostarcza najwyższej jakości edukacji, ale także kształci przyszłych liderów w tej dziedzinie. Nasz oddział Akademii Osteopatii w Gdańsku ma na celu zachęcić Słuchaczy do podejmowania wyzwań i odkrywania nowych sposobów leczenia poprzez niekonwencjonalne metody.

Osteopatia Gdańsk — dla zdrowia i dobrej kondycji

Fascynującą dziedziną, na której zgłębienie decydują się lekarze oraz absolwenci położnictwa i fizjoterapii, jest osteopatia. Gdańsk to jedno z miast funkcjonowania naszej Akademii Osteopatii oferującej 4,5-letnie szkolenie z osteopatii w Gdańsku, z programem opartym na światowych standardach. W naszej ofercie znaleźć można także osteopatia kursy w Gdańsku.

Oddziały Akademii znajdują się w centrum takich miast jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań i Gdańsk. Bez względu więc na to, którą lokalizację wybierzesz, z łatwością dotrzesz do danej placówki. Jeśli interesuje Cię cena szkolenia osteopatycznego, zajrzyj do zakładki: koszty uczestnictwa. Sprawdź już dziś program nauczania Akademii Osteopatii i rozpocznij intrygującą przygodę, jaką jest nauka w teorii i praktyce, w oparciu o autorskie programy!

Osteopatia Gdańsk placówka kształcenia — sprawdzony program nauczania i specjaliści w jednym miejscu

Osteopatia w Gdańsku to dziedzina, którą poznasz dokładnie podczas kompleksowego szkolenia prowadzonego przez uznanych na świecie specjalistów. Nasz program nauczania uwzględnia wszystkie potrzebne w trakcie diagnozy i terapii przedmioty oraz jest oparty na wzorcach obowiązujących w cenionych akademiach osteopatycznych. Formuła nauki z praktyką to podstawa naszego programu nauczania. Jest to szczególnie ważne w przypadku osteopatii w Gdańsku, gdzie nasi Słuchacze mają szansę na zastosowanie swojej wiedzy w praktyce, podczas szkoleń praktycznych i warsztatów.

W trakcie blisko 5-letniego szkolenia zdobędziesz wiedzę, którą wykorzystasz w trosce o komfort i zdrowie swoich przyszłych pacjentów. Szkolenia z osteopatii w Gdańsku (i innych lokalizacjach) dadzą Ci możliwość spojrzenia na różnorodne dolegliwości z innej perspektywy niż do tej pory. Zaczniesz traktować organizm pacjenta jak integralną całość, w której poszczególne układy i narządy mają ze sobą ogromny związek i oddziałują na siebie w większym stopniu, niż mogłoby się wydawać.

Podstawą osteopatii jest przekonanie, że ciało ma naturalną zdolność do samouzdrawiania. Wybierając osteopatia Gdańsk kursy Akademii Osteopatii, uczysz się, jak pomóc tym procesom naturalnym przez pracę z ciałem, a nie przeciwko niemu. Nasze kursy osteopatii w Gdańsku, jak i w innych miastach, skupiają się na przekazywaniu Ci umiejętności pozwalających na całkowite zrozumienie funkcji ciała. Wybierając naszą Akademię Osteopatii w Gdańsku, zyskasz dostęp do wiedzy i doświadczenia specjalistów prowadzących z powodzeniem od wielu lat własne gabinety.

Do zaoferowania mamy również szkolenia specjalistyczne, takie jak Osteopatia Dziecięca i Osteopatia Pediatryczna, dzięki którym będziesz mógł pracować jako osteopata dziecięcy w Gdańsku.

Nasza Akademia oferuje nowoczesne i innowacyjne programy szkoleniowe, które przygotowują fizjoterapeutów, położnych i lekarzy do pracy z różnymi grupami pacjentów — od niemowląt, przez dzieci, po osoby starsze.

Osteopatia w Gdańsku to nie jedyne miejsce, w którym można odbyć szkolenie.

Jeśli chcesz kontynuować razem z nami rozpoczętą ponad 100 lat temu historię osteopatii, dołącz już dziś do uczestników szkolenia. Nasza Akademia Osteopatii to oprócz placówki w Gdańsku:

Jeśli interesuje Cię kształcenie osteopatyczne w Gdańsku, weź udział w rekrutacji i rozpocznij naukę tej intrygującej i jakże fascynującej dziedziny.

Zapraszamy do rozpoczęcia swojej fascynującej podróży z osteopatią w Akademii Osteopatii w Gdańsku. Z nami zrozumiesz głębię tej wyjątkowej metody leczenia, która przyniesie ulgę Twoim przyszłym pacjentom. Dołącz do grona naszych Słuchaczy i zacznij tworzyć różnicę na lepsze w życiu ludzi już dziś! Zapraszamy także słuchaczy z Gdyni!

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 378 419
(+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.