Akademia Osteopatii

Akademia Osteopatii Gdańsk

Fascynującą dziedziną, na której zgłębienie decydują się lekarze oraz absolwenci położnictwa i fizjoterapii, jest osteopatia. Gdańsk to jedno z miast funkcjonowania naszej Akademii Osteopatii oferującej 4,5-letnie szkolenie z osteopatii w Gdańsku, z programem opartym na światowych standardach. Oddziały Akademii znajdują się w centrum takich miast jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań i Gdańsk. Bez względu więc na to, którą lokalizację wybierzesz, z łatwością dotrzesz do danej placówki. Jeśli interesuje Cię cena szkolenia osteopatycznego, zajrzyj do zakładki: koszty uczestnictwa. Sprawdź już dziś program nauczania Akademii Osteopatii i rozpocznij intrygującą przygodę, jaką jest nauka w teorii i praktyce, w oparciu o autorskie programy!

Osteopatia Gdańsk - sprawdzony program nauczania i specjaliści w jednym miejscu

Osteopatia w Gdańsku to dziedzina, którą poznasz dokładnie podczas kompleksowego szkolenia prowadzonego przez uznanych na świecie specjalistów. Nasz program nauczania uwzględnia wszystkie potrzebne w trakcie diagnozy i terapii przedmioty oraz jest oparty na wzorcach obowiązujących w cenionych akademiach osteopatycznych. W trakcie 4,5-letniego szkolenia zdobędziesz wiedzę, którą wykorzystasz w trosce o komfort i zdrowie swoich przyszłych pacjentów. Szkolenia z osteopatii w Gdańsku (i innych lokalizacjach) dadzą Ci możliwość spojrzenia na różnorodne dolegliwości z innej perspektywy niż do tej pory. Zaczniesz traktować organizm pacjenta jak integralną całość, w której poszczególne układy i narządy mają ze sobą ogromny związek i oddziałują na siebie w większym stopniu, niż mogłoby się wydawać. Wybierając naszą Akademię Osteopatii w Gdańsku zyskasz dostęp do wiedzy i doświadczenia specjalistów prowadzących z powodzeniem od wielu lat własne gabinety. Jeśli chcesz kontynuować razem z nami rozpoczętą ponad 100 lat temu historię osteopatii, dołącz już dziś do uczestników szkolenia. Nasza Akademia Osteopatii to oprócz placówki w Gdańsku:

Jeśli interesuje Cię osteopatia w Gdańsku lub w innej z wymienionych lokalizacji, weź udział w rekrutacji i rozpocznij naukę tej intrygującej i jakże fascynującej dziedziny.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Wtorek - Piątek 9:00 - 16:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.