Rekrutacja na szkolenie 2017

Dla kogo Osteopatia koni?

Uczestnikiem szkolenia z zakresu osteopatii koni może zostać lekarz, osteopata, fizjoterapeuta, terapeuta manualny, lekarz weterynarii, zootechnik oraz zoofizjoterapeuta.

Organizacja zajęć

Pełen cykl kształcenia obejmuje 2 lata nauki, w trakcie których odbywa się 18 zjazdów obowiązkowych. Egzaminy odbywają się w ramach organizowanych seminariów. Realizowany przez Akademię Osteopatii program jest realizowany i nadzorowany przez międzynarodowych specjalistów z zakresu osteopatii koni.

Zajęcia w ramach Akademii Osteopatii odbywają się od piątku do niedzieli. Terminy wszystkich zjazdów podawane są uczestnikom szkolenia przed rozpoczęciem danego roku nauki.

Rok akademicki rozpoczyna się równo z datą pierwszych zjazdów:

  • Kraków, Wrocław – 15-17.09.
  • Poznań – 22-24.09.

Wymagane dokumenty

Zapisując się do Akademii należy przedłożyć kserokopię lub skan dokumentu potwierdzającego wykształcenie umożliwiające rozpoczęcie kursu.

Etapy zgłoszenia

Rekrutacja na rok akademicki 2017 / 2018 rozpoczęła się 10.03.2017. Liczba uczestników mogących rozpocząć szkolenie jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny.
  2. Po weryfikacji przesłanych danych, skontaktujemy się w celu przekazania szczegółów dotyczących uiszczenia opłaty wpisowej oraz dalszych formalności.

Załączniki

Kwestionariusz osobowy

Podanie o przyjęcie

Zapisz się do Akademii Osteopatii Koni

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu