Akademia Osteopatii w Pediatrii

Certyfikowany Osteopata DPO

Podnieś swoje kwalifikacje o specjalizację z osteopatii w pediatrii

Akademia Osteopatii serdecznie zaprasza wszystkich osteopatów do wzięcia udziału w cyklu szkoleń z zakresu osteopatii pediatrycznej oraz uzyskania tytułu DPO (Diploma in Paediatric Osteopathy).Cały cykl obejmuje podstawowe szkolenie skupione na tematyce osteopatii w pediatrii uwzględniające zagadnienia z zakresu systemu autoimmunologicznego, osteopatii wisceralnej, uroginekologii czy systemu pneumonologicznego u dzieci. Po ukończeniu kursu uczestnicy przedstawiają dokumentację tzw. dziennik kliniczny na podstawie, którego otrzymują możliwość uzyskania tytułu Certyfikowanego DPO.

*Tytuł Certyfikowanego DPO (Diploma in Pediatric Osteopathy) może otrzymać osoba, która posiada tytuł Certyfikowanego DO (Diploma in Osteopathy).

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej
 
Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Biuro

ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań,
(+48) 606 306 122, (+48) 668 641 708
kontakt@akademiaosteopatii.pl
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

SOCIAL MEDIA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Regulamin sklepu internetowego znajduje się tutaj.