DLA KANDYDATÓW

Drzwi otwarte w Gdańsku!

CHCESZ UCZESTNICZYĆ W DRZWIACH OTWARTYCH AKADEMII OSTEOPATII W GDAŃSKU?

Wyślij zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny na tej stronie. W przypadku pytań prosimy o wiadomość e-mail na adres: kontakt@akademiaosteopatii.pl lub zadzwoń: +48 668 641 708 / +48 606 306 122.

HALO TRÓJMIASTO! ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WARSZTATY OSTEOPATYCZNE!

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem nauki w Akademii Osteopatii na jednodniowe bezpłatne warsztaty osteopatyczne, które poprowadzą uznani specjaliści, Volker Och i Łukasz Ciesielski. Organizowane przez Akademię szkolenie odbędzie się 27 listopada 2021.

Podczas Warsztatów:
– Weźmiesz udział w profesjonalnym szkoleniu osteopatycznym prowadzonym przez uznanych osteopatów !
– Poznasz program zajęć Akademii
– Spotkasz ekspertów w dziedzinie osteopatii
– Porozmawiasz z wykładowcami i absolwentami uczelni
– Przekonasz się, że chcesz studiować właśnie u nas!

W Drzwiach Otwartych wziąć udział może KAŻDY. Szczególnie zapraszamy studentów fizjoterapii oraz kierunków lekarskich, fizjoterapeutów, lekarzy i położne oraz wszystkich studentów dowolnych kierunków medycznych.

TERMIN:

27.11 sobota: 10:00 – 18:00

MIEJSCE:

Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Sala ABC, budynek C

Trzy Lipy 3,  80-172 Gdańsk

 
Rekrutacja

Zapisz się

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

Dowiedz się więcej

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Dowiedz się więcej