Wykładowcy

Claudia KnoxDO,  BSc (Hons) Osteopathy. MSc. Paediatric Osteopathy, PGD WHO, PGC ACE

Claudia jest praktykującym osteopatą od ponad 13 lat. Wcześniej była położną w Niemczech. Jej ulubione tematy to pediatria i zdrowie kobiet, integracja kliniczna i techniki nauczane przez Williama Sutherlanda.

Caroline Stone – DO MSc. MSc. – Osteopath

Caroline jest praktykującym osteopatą od 30 lat. Jako osteopata pracowała w Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. Pełniła funkcję dyrektora College of Osteopaths UK i wicedyrektora European School of Osteopathy. Jest międzynarodowym wykładowcą z zakresu osteopatii, osteopatii pediatrycznej i położnictwa.

Erich Mayer-Fally – DO, MSc – Medical Doctor, Osteopath

Doktor Medycyny od roku 1995. Jako wykładowca od 2003 roku pracuje w Wiedeńskiej Szkole Osteopatii, WSO. Od roku 2011 pełni funkcję dyrektora programowego w Wiener Schule fur Osteopathie.

Michael Biberschick – MSc. MSc. DPO – Occupational Therapist, Osteopath, Paediatric

Studia osteopatyczne ukończył w 2009 roku na Vienna School of Osteopathy. Jest również częścią zespołu metodologii / nauki w WSO w Wiedniu. Prowadzi prywatną praktykę w Wiedniu, gdzie pracuje głównie z dziećmi.

Łukasz Ciesielski – osteopata, fizjoterapeuta

Absolwent Akademii Osteopatii. Od 6 lat pełni funkcję Dyrektora Akademii Osteopatii. Uczestnik licznych MasterCourse’ów oraz szkoleń z zakresu osteopatii dzieci. Prowadzi własną praktykę osteopatyczną, gdzie skupia się na pracy z dziećmi i niemowlakami. Przy współpracy z Miastem Poznań uruchomił pierwszy w Polsce bezpłatny program diagnostyki noworodków i niemowląt – Zdrowych Maluch.

Sarah Coutts – DO, Bost,  MSc. Paediatric Osteopathy, PGC ACE

W 2003 roku ukończyła British School of Osteopathy. Pracuje w prywatnej klinice skupiając się na pracy z dziećmi. Od lat jest dydaktykiem i tutorem klinicznym w British Shool of Osteopathy i Osteopathic Center for Children.

Gerhard Riegler – Dr. D.O.  – Medical Doctor, Paediatric Osteopath, Osteopath

Absolwent osteopatii na Vienna School of Osteopathy i osteopatii pediatrycznej w Londynie. Poza pracą z zakresu osteopatii w pediatrii i pracy z dziećmi prowadzi szkolenia z zakresu biodynamicznej osteopatii czaszki.

lek. med. Marek Mularczyk – osteopata

Osteopata, absolwent Niemieckiej Akademii Medycyny Osteopatycznej. Specjalista leczenia bólu, anestezjologii i intensywnej terapii. Jest jednym z założycieli Akademii Osteopatii.

Angelika Mückler DO, MSc. DPO – Osteopath, Paediatric Osteopath, Physiotherapist

W 2001 roku ukończyła Vienna School of Osteopathy, a następnie uzyskała tytuł DPO w Londynie. Od lat prowadzi prywatną praktykę, gdzie skupia się przede wszystkim na pracy z dziećmi. W swojej pracy naukowej wyróżnia terapię ze szczególnym uwzględnieniem opieki osteopatycznej nad rodzinami.

Anna Żurowska – osteopata, fizjoterapeuta

Ukończyła studia na Akademii Osteopatii. Doktor nauk o kulturze fizycznej, absolwentka Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz filologii germańskiej.