Wykładowcy

Wyjątkowi eksperci i profesjonaliści.

Claudia jest praktykującym osteopatą od ponad 13 lat. Wcześniej była położną w Niemczech. Jej ulubione tematy to pediatria i zdrowie kobiet, integracja kliniczna i techniki nauczane przez Williama Sutherlanda.

Claudia Knox

DO,  BSc (Hons) Osteopathy. MSc.
Akademia Osteopatii w Pediatrii

Caroline jest praktykującym osteopatą od 30 lat. Jako osteopata pracowała w Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. Pełniła funkcję dyrektora College of Osteopaths UK i wicedyrektora European School of Osteopathy. Jest międzynarodowym wykładowcą z zakresu osteopatii, osteopatii pediatrycznej i położnictwa.

Caroline Stone

DO MSc. MSc. – Osteopath
Akademia Osteopatii w Pediatrii

Doktor Medycyny od roku 1995. Jako wykładowca od 2003 roku pracuje w Wiedeńskiej Szkole Osteopatii, WSO. Od roku 2011 pełni funkcję dyrektora programowego w Wiener Schule fur Osteopathie.

Erich Mayer-Fally

MSc, DO(Austria)
Embriologia

Studia osteopatyczne ukończył w 2009 roku na Vienna School of Osteopathy. Jest również częścią zespołu metodologii / nauki w WSO w Wiedniu. Prowadzi prywatną praktykę w Wiedniu, gdzie pracuje głównie z dziećmi.

Michael Biberschick

MSc. MSc. DPO (Austria)
Akademia Osteopatii w Pediatrii

Ukończył studia z fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W 2012 roku ukończył studia osteopatyczne na Akademii Osteopatii we Wrocławiu. Od tego czasu objął również stanowisko dyrektora Akademii Osteopatii. Uczestnik licznych MasterCourse’ów oraz szkoleń z zakresu osteopatii dzieci.

Łukasz Ciesielski

osteopata (Polska)
integracja osteopatyczna

Ukończyła studia na Akademii Osteopatii. Doktor nauk o kulturze fizycznej, absolwentka Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz filologii germańskiej.

Anna Żurowska

osteopata (Polska)
Fizjologia bólu, Akademia Osteopatii w Pediatrii

W 2003 roku ukończyła British School of Osteopathy. Pracuje w prywatnej klinice skupiając się na pracy z dziećmi. Od lat jest dydaktykiem i tutorem klinicznym w British Shool of Osteopathy i Osteopathic Center for Children.

Sarah Coutts

DO, Bost,MSc. (Wielka Brytania)
Akademia Osteopatii w Pediatrii

Absolwent osteopatii na Vienna School of Osteopathy i osteopatii pediatrycznej w Londynie. Poza pracą z zakresu osteopatii w pediatrii i pracy z dziećmi prowadzi szkolenia z zakresu biodynamicznej osteopatii czaszki.

Gerhard Riegler

DO, MD (Austria)
Akademia Osteopatii w Pediatrii

W 2001 roku ukończyła Vienna School of Osteopathy, a następnie uzyskała tytuł DPO w Londynie. Od lat prowadzi prywatną praktykę, gdzie skupia się przede wszystkim na pracy z dziećmi. W swojej pracy naukowej wyróżnia terapię ze szczególnym uwzględnieniem opieki osteopatycznej nad rodzinami.

Angelika Mückler

DO, MSc. DPO (Austria)
Akademia Osteopatii w Pediatrii

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria, w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Drzwi otwarte

Jeśli chcesz zobaczyć, w jaki sposób funkcjonuje Akademia i przekonać się, że jest to miejsce stworzone do rozwoju umiejętności i kompetencji, przyjdź na Drzwi Otwarte!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Od tego roku akademickiego zaplanowane jest otwarcie kształcenia również w Gdańsku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ