Akademia Osteopatii w Pediatrii

Certyfikowany Osteopata DPO

Podnieś swoje kwalifikację o specjalizację z osteopatii w pediatrii

Akademia Osteopatii serdecznie zaprasza wszystkich osteopatów do wzięcia udziału w cyklu szkoleń z zakresu osteopatii pediatrycznej oraz uzyskania tytułu DPO (Diploma in Paediatric Osteopathy).
Cały cykl obejmuje podstawowe szkolenie skupione na tematyce osteopatii w pediatrii uwzględniające zagadnienia z zakresu systemu autoimmunologicznego, osteopatii wisceralnej, uroginekologii czy systemu pneumonologicznego u dzieci. Po ukończeniu kursu uczestnicy przedstawiają dokumentację tzw. dziennik kliniczny  na podstawie, którego otrzymują możliwość uzyskania tytułu Certyfikowanego DPO.

*Tytuł Certyfikowanego DPO (Diploma in Pediatric Osteopathy) może otrzymać osoba, która posiada tytuł Certyfikowanego DO (Diploma in Osteopathy).

Aby otrzymać harmonogram kursów lub zapisać się na szkolenia prosimy o kontakt:

e-mail: marta@akademiaosteopatii.pl
tel.: 668 641 708

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Osteopata D.O.

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania Certyfikowanego Osteopaty D.O.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Od tego roku akademickiego zaplanowane jest otwarcie kształcenia również w Gdańsku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ