Partnerzy

 

Osteopathic European Academic Network (OSEAN)

OSEAN to organizacja non-profit zrzeszająca szkoły osteopatii, spełniające wymagania najwyższej jakości kształcenia.

czytaj więcej

 

Stowarzyszenie Osteopatia Polska

Stowarzyszenie zrzeszające osteopatów oraz studentów osteopatii. Podstawowym celem SOP jest rozpowszechnianie i rozwój wiedzy na temat osteopatii w Polsce oraz dbanie o najwyższe standardy pracy z Pacjentem.

czytaj więcej

 

 

Centrum Zdrowia ASGO

Centrum Zdrowia ASGO to miejsce, które zapewnia kompleksową opiekę medyczną, wykorzystując możliwości osteopatii. Powstało z myslą o tych, którzy cenią sobie zdrowie i zdrowy styl życia.

czytaj więcej

 

 

Habys

HABYS oferuje najwyższej jakości stoły i akcesoria do masażu oraz kolekcje mebli gabinetowych. To marka znana z produktów najwyższej jakości, które cechuje solidność i wytrzymałość. Cieszymy się, że Akademia współpracuje z najlepszymi w swojej branży.

czytaj więcej

 

 

AMS Centrum Medyczne

Centrum Medyczne AMS oferujące swoje usługi w Jaworznie oraz Krakowie zapewnia kompleksową obsługę pacjentów dzięki szerokiej ofercie obejmującej między innymi osteopatię, fizjoterapię, stomatologię i rehabilitację stomatologiczną. Specjaliści Centrum AMS na stałe współpracują również z Akademią Osteopatii, gdzie prowadzą m.in. zajęcia z osteopatii w stomatologii.

czytaj więcej

 

 

Centrum Osteopatyczne

Centrum Osteopatyczne mieszcząsce się w Warszawie oferuje swoim klientom profesjonalne terapie osteopatyczne. Zespół Centrum stanowią specjaliści, absolwenci Akademii Osteopatii, a także opiekunowie warszawskiej grupy studentów.

czytaj więcej

 

Fizjopassion

Gabinet fizjoterapii Fizjopassion oferuje usługi fizjoterapeutyczne pacjentom z Wrocławia. Fizjopassion to także świetny portal dot. osteopatii i zdrowia człowieka. Przedstawiciel Fizjopassion to także student Akademii Osteopatii w Krakowie.

czytaj więcej

 

Centrum osteopatyczne Wałbrzych

W Wałbrzychu swoje centrum prowadzą osteopaci, absolwenci Akademii Osteopatii, Dariusz Janik DO i Beata Denkiewicz. Specjaliści z Centrum współpracują również z Akademią jako asystenci grup i egzaminatorzy.

czytaj więcej