O Akademii

Akademia Osteopatii

Wiedza, profesjonalizm, pasja stanowią fundament założonej w 2008 roku we Wrocławiu Akademii Osteopatii. Misją powstałej z inicjatywy lekarza medycyny Marka Mularczyka oraz fizjoterapeuty Marcina Szkolnickiego Akademii jest edukowanie przyszłych specjalistów w dziedzinie osteopatii. W 2012 roku, po czterech latach prężnej działalności, Akademię przeniesiono do Poznania, a jej nowym dyrektorem został absolwent szkoły – Łukasz Ciesielski. Dynamiczny rozwój merytoryczny i organizacyjny zaowocował otwarciem Akademii w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

Jakość to standard

Akademia Osteopatii należy do międzynarodowej organizacji OSEAN (Osteopathic European Academic Network) zrzeszającej europejskie szkoły osteopatii, które spełniają najwyższe normy dydaktyczne. Uczelnię wyróżnia nie tylko program edukacyjny, w którym znaczną część stanowią zajęcia o charakterze praktycznym, ale i wykwalifikowana kadra wykładowców, składająca się z docenianych na całym świecie osteopatów. Z myślą o doskonaleniu umiejętności klinicznych naszych słuchaczy, w strukturach szkoły stworzono innowacyjną placówkę – Klinikę Akademii Osteopatii, w której pod okiem najlepszych specjalistów szkoleni są przyszli adepci zawodu.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Tytuł DO

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania tytuły Dyplomowany Osteopata.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Od tego roku akademickiego zaplanowane jest otwarcie kształcenia również w Gdańsku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ