Master Course

Master Course Pediatria– Puberty and adolescence

Prowadzący

Angelika Muckler,

DO, MSc, DPO

W 2001 roku ukończyła Vienna School of Osteopathy, a następnie uzyskała tytuł DPO w Londynie. Od lat prowadzi prywatną praktykę, gdzie skupia się przede wszystkim na pracy z dziećmi. W swojej pracy naukowej wyróżnia terapię ze szczególnym uwzględnieniem opieki osteopatycznej nad rodzinami.

Prowadzący

Gerhard Riegler

DO, MD

Absolwent osteopatii na Vienna School of Osteopathy i osteopatii pediatrycznej w Londynie. Poza pracą z zakresu osteopatii w pediatrii i pracy z dziećmi prowadzi szkolenia z zakresu biodynamicznej osteopatii czaszki.

Język wykładowy:

język angielski (tłumaczony na język polski)

Program kursu:

  1. Including psychological and  presentations of all age.
  2. Time of Transition and Transformation – Staying Yourself but becoming another Person.
  3. Physiologic, endocrinologic, neurologic and psychologic changes during adolescencse and how to ease them with the help of Traditional Osteopathy.
  4. We will focus on: specialised knowledge to understand these changes; techniques to access functional axes of hormones, CNS, ANS, pathways of growth and developement.

Kurs jest częścią programu studiów podyplomowych Akademia Osteopatii w Pediatrii.

CENA
580EUR

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Status
 Osteopata Student

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.