Szkolenie modułowe

Kinezjologia stosowana i biochemia funkcjonalna

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Zapisz się na szkolenie!

Wyślij zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny na tej stronie. W przypadku pytań prosimy o wiadomość e-mail na adres: kinezjologia@akademiaosteopatii.pl lub zadzwoń: +48 668 641 708 / +48 606 306 122.

Koncepcja i założenia programowe

Kinezjologia stosowana to zintegrowany, naukowo potwierdzony system wiedzy teoretycznej oraz doświadczenia klinicznego, który pozwala ocenić poziom zdrowia organizmu człowieka z punktu widzenia mechanicznego (struktura), chemicznego (gospodarka biochemiczna) oraz mentalnego (sfera emocjonalna) za pomocą standaryzowanego testu mięśniowego. Szkolenie uzupełnione o wiedzę i praktykę z zakresu Biochemii funkcjonalnej będącej jedną z naukowych podstaw kuracji naprawczych, daje ogromne i prawdziwie innowacyjne możliwości terapeutyczne dostępne zarówno dla osteopatów, fizjoterapeutów i lekarzy.

12 modułów szkoleniowych

Miejsce szkolenia: Poznań
Uczestnicy: fizjoterapeuci, osteopaci i lekarze
Koszt szkolenia: 580 euro / moduł
Terminy zajęć: Wkrótce terminy kolejnych modułów.
Pełen program szkolenia z Kinezjologii stosowanej i Biochemii funkcjonalnej  zakłada 12 modułów szkoleniowych. Każdy z modułów trwa 3 dni, zajęcia trwają od piątku do niedzieli. Uczestnicy biorą udział w zajęciach z uwzględnieniem części teoretycznej oraz części praktycznej.