Kinezjologia stosowana i biochemia funkcjonalna

Warsztaty wprowadzające

Chcesz uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach??

Wyślij zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny na tej stronie. W przypadku pytań prosimy o wiadomość e-mail na adres: kontakt@akademiaosteopatii.pl lub zadzwoń: +48 668 641 708 / +48 606 306 122.

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Przekonaj się, że warto!

Już w 2020 zupełnie nowe szkolenie w Akademii Osteopatii – Kinezjologia stosowana i biochemia funkcjonalna! Jeżeli jesteście ciekawi na czym polega ten kurs, co można się z niego dowiedzieć i czego nauczyć, gorąco zapraszamy na bezpłatne warsztaty z tematyki Kinezjologii stosowanej i biochemii funkcjonalnej! Warsztaty poprowadzą wybitni specjaliści, autorzy całego cyklu tego szkolenia.

Udział w nich jest bezpłatny i ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymaga wcześniejszej rejestracji.

Termin i miejsce:

Poznań – 27.11.2019

Akademia Osteopatii, ul. Marcelińska 92, Poznań
Początek od godziny 18:00.  Warsztaty potrwają ok 3 godziny.


Warsztaty poprowadzą

Światowej sławy eksperci

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej (St. Petersburg, Rosja, 1982). Specjalizuje się w biochemii, Immunodiagnostyce oraz Klinicznej Medycynie Laboratoryjnej. Dyplomowany specjalista Association of Systematic Kinesiology. Ponadto uczestniczył w ponad 450 godzinach międzynarodowych seminariów z zakresu biochemii funkcjonalnej / żywieniowej i kinezjologii stosowanej (1998-2019). Członek Europejskiej Federacji Parazytologów. Autor ponad 60 publikacji naukowych.

Prof. Igor G. Bondarenko

Medical Doctor, Kinesiologist

Lekarz ortopeda, traumatolog. Specjalista kinezjologii stosowanej oraz kinezjologii stosowanej w sporcie. Studia medyczne ukończył w 1994r (Czerniwci, Ukraina). Od 2008 roku zajmuje się Kinezjologią Stosowaną. Regularnie uczestniczy w wykładach, szkoleniach, konferencjach International College of Appleied Kinesiology. Zainteresowania kliniczne oraz badawcze: wpływ składników odżywczych oraz czynników psychosomatycznych na aparat ruchu, aktywność fizyczną, odporność oraz samopoczucie.

Ihor Oliinyk

Medical Doctor, Kinesiologist

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Tytuł DO

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania tytuły Dyplomowany Osteopata.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Od tego roku akademickiego zaplanowane jest otwarcie kształcenia również w Gdańsku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ