Szkolenie modułowe

Fizjoenergetyka

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Zapisz się na szkolenie!

Wyślij zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny na tej stronie. W przypadku pytań prosimy o wiadomość e-mail na adres: fizjoenergetyka@akademiaosteopatii.pl lub zadzwoń: +48 668 641 708 / +48 606 306 122.

Koncepcja i założenia programowe

Fizjoenergetyka to holistyczna metoda diagnostyczno- terapeutyczna, służąca do identyfikacji ukrytych przyczyn i zaburzeń ludzkiego ciała. Model ten pozwala określić najbardziej skuteczną formę terapii. W swojej pracy wykorzystujemy takie elementy jak, refleksologia, kinesiologia (ampułki testowe), biofeedback, odruchowe strefy bólowe i wiele innych. Z dużą precyzją potrafi odnaleźć priorytetowe zaburzenia w szczególności na poziomie struktury, chemii, psychiki i informacji.

1 moduł wprowadzający + 6 modułów rozwijających

Miejsce szkolenia: Kraków
Uczestnicy: fizjoterapeuci, osteopaci i lekarze
Koszt szkolenia: 520 euro / moduł
Pełen program szkolenia z Fizjoenergetyki zakłada 1 moduł wprowadzający + 6 modułów rozwijających. Każdy z modułów trwa 3 dni, zajęcia trwają od piątku do niedzieli. Uczestnicy biorą udział w zajęciach z uwzględnieniem części teoretycznej oraz części praktycznej.