Dla kandydatów

Lokalizacja

Dostępni dla Ciebie!

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Od kolejnego roku akademickiego zaplanowane jest otwarcie piątej lokalizacji szkoły, w Gdańsku. Wszystkie  jej oddziały mieszczą się w centrach miast, dzięki czemu uczestnicy zyskują prosty dojazd z autostrady, lotniska, dworca PKP.

Akademia Osteopatii to szkoła nowoczesna, nasze sale wykładowo-ćwiczeniowe to w pełni multimedialne obiekty, wyposażone w profesjonalne stoły i modele anatomiczne.

Przyjdź i przekonaj się, że to uczelnia stworzona dla Ciebie!

Zapraszamy do oddziałów Akademii na Drzwi Otwarte – sprawdź szczegóły.

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Drzwi otwarte

Jeśli chcesz zobaczyć, w jaki sposób funkcjonuje Akademia i przekonać się, że jest to miejsce stworzone do rozwoju umiejętności i kompetencji, przyjdź na Drzwi Otwarte!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Tytuł DO

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania tytułu Dyplomowanego Osteopaty.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ