Dla kandydatów

Drzwi otwarte

Chcesz uczestniczyć w Drzwiach Otwartych?

Wyślij zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny na tej stronie. W przypadku pytań prosimy o wiadomość e-mail na adres: kontakt@akademiaosteopatii.pl lub zadzwoń: +48 668 641 708 / +48 606 306 122.

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Miasto
 Poznań Warszawa Kraków Wrocław

Wybrana data zajęć – prosimy podać jeden wybrany dzień oraz tematykę zajęć

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Osteopatii z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 92, NIP 7361517194. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Przekonaj się, że warto!

Jeśli chcesz zobaczyć, w jaki sposób funkcjonuje Akademia i przekonać się, że jest to miejsce stworzone do rozwoju umiejętności i kompetencji, przyjdź na Drzwi Otwarte! Podczas dnia otwartego możesz uczestniczyć w jednym dniu regularnych zajęć Akademii, ćwiczyć wraz z uczestnikami szkolenia oraz zadać wszelkie nurtujące Cię pytania asystentowi grupy, który także jest osteopatą.

Udział w nich jest bezpłatny i ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymaga wcześniejszej rejestracji. Każdy uczestnik ma możliwość wyboru tylko jednego dnia w trakcie całego weekendu zajęć. Prosimy o podanie wybranej daty (dzień) w formularzu zgłoszeniowym.

Terminy i tematyka zajęć

Poznań:

26-28.04. – kończyna górna
24-26.05. –integracja osteopatyczna


Kraków

12-14.04. – GOT
10-12.05. – ANS


Warszawa

12-14.04. – osteopatia wisceralna I
12-14.04. – integracja osteopatyczna


Wrocław

10-12.05. – integracja osteopatyczna

Program nauczania

Program edukacyjny Akademii oparty jest o standardy stosowane w największych szkołach osteopatycznych na świecie i obejmuje ponad 2 tys. godzin dydaktycznych realizowanych przez 44 seminaria w trakcie 4,5-letniego cyklu nauczania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Tytuł DO

Po ukończeniu 4,5 letniego trybu nauczania, otrzymujesz możliwość napisania pracy dyplomowej i uzyskania tytuły Dyplomowany Osteopata.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lokalizacja

Akademia Osteopatii działa w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Od tego roku akademickiego zaplanowane jest otwarcie kształcenia również w Gdańsku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ