[:pl]Akademia wyruszy z misją do Kirgistanu![:]

[:pl]

Z wielką radością informujemy i zapraszamy do udziału w projekcie pomocy humanitarnej dla mieszkańców Kirgistanu organizowanym przez Akademię Osteopatii.

Niski poziom opieki zdrowotnej oraz ograniczone możliwości finansowe w Kirgistanie uniemożliwiają zapewnienie odpowiedniego leczenia lokalnej społeczności i osieroconych dzieci.

Podopiecznymi uczestników akcji będą zarówno dzieci jak i  osoby dorosłe z różnymi chronicznymi dolegliwościami takimi jak: zapalenia kostno-stawowe, porażenia mózgowe, migreny, niedoleczone urazy układu ruchu oraz wszelakie traumy emocjonalne. Celem misji jest poprawa ogólnego stanu zdrowia oraz zapobieganie rozwojowi obecnych dolegliwości, a w konsekwencji poprawa jakości życia i ogólnego dobrobytu naszych pacjentów.

W ramach organizowanej akcji Akademia Osteopatii wyśle 19 osteopatów lub studentów osteopatii, którzy zgłoszą chęć udziału w projekcie. Naszym zadaniem będzie opieka terapeutyczna nad dziećmi oraz osobami dorosłymi przebywającymi w lokalnym ośrodku zdrowia.

Podczas pobytu w Kirgistanie uczestnicy akcji zakwaterowani będą na lokalnej Farmie, prowadzonej przez małżeństwo z Kanady od lat zajmujące się działalnością humanitarną w Azji Środkowej.

W ramach pobytu zapewniony jest nocleg oraz wyżywienie. Podstawowym kosztem jaki musi ponieść uczestnik jest opłacenie biletów lotniczych. Przybliżona kwota to ok 2000 zł (zostanie potwierdzona po określeniu dokładnej liczby uczestników).
W akcji udział weźmie również dedykowany fotoreporter, który sporządzi obszerny reportaż z całej wyprawy.

Termin akcji: 04-14.10.2018

Osoby zainteresowane udziałem w akcji prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres misjakirgistan@akademiaosteopatii.pl

[:]