[:pl]10 lat Akademii Osteopatii![:]

[:pl]

10 lat Akademii Osteopatii ‼️ Tak, tak to już 10 lat :)

Zaczynaliśmy w roku 2008 we Wrocławiu i był to absolutny początek dydaktyki osteopatycznej w Polsce. Razem z ówczesnymi uczestnikami szkolenia uczyliśmy się osteopatii, poznawaliśmy metody jej nauczania oraz jej cudowną różnorodność.
W roku 2012 szkoła przeniosła się do Poznania, gdzie po dziś dzień znajduje się jej główna lokalizacja. Coraz więcej młodych ludzi zgłaszało się do Akademii z całej Polski chcąc zgłębiać osteopatyczną wiedzę.

Dynamiczny rozwój merytoryczny i organizacyjny zaowocował otwarciem filii Akademii w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. We wrześniu 2018 roku swoją działalność zainauguruje gdański oddział uczelni.

Przez cały ten czas spotkaliśmy na swojej drodze masę wspaniałych ludzi, którzy w znacznym stopniu ukształtowali dzisiejszą Akademię Osteopatii.

– Byli to wykładowcy, którzy z całego świata przybywali na zajęcia aby zaprezentować swoją filozofię i naukę osteopatii.
– Setki studentów, którzy za każdym razem oczekiwali od osteopatii czegoś innego, a dzięki temu poszerzali ją jeszcze bardziej.
– Rewelacyjni absolwenci, którzy wykazali się ogromną determinacją i ukończyli niezwykle wymagające szkolenie, dzięki czemu z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że są to wysokiej klasy, elitarni specjaliści.
– Oraz niezliczona liczba osób, przyjaciół Akademii, którzy mieli wpływ na jej codzienne funkcjonowanie.

Dziękujemy tym wszystkim osobom. Bez Was byłaby to tylko kolejna na rynku szkoła, a tak wiemy, że jest to ważne miejsce, które przekazuje wiedzę, rozwija umiejętności, ale też tworzy niezwykłe relacje, przyjaźnie i znajomości, które trwają bez względu na weekendowe seminaria.

10 lat szkoły to naprawdę wyjątkowe wyróżnienie, dlatego patrząc wstecz dziękujemy za wszystko to co razem zrobiliśmy, a spoglądając w przyszłość zapewniamy, że ta historia będzie trwać dalej ‼️

#10latzWami

[:]