Spotkania z Osteopatią

Zobacz jak pracują najlepsi osteopaci!

Jeśli żywo interesujesz się tematyką osteopatyczną, zastanawiasz się nad specjalizacją w tej dziedzinie lub po prostu pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej o jednym z naszych wykładowców, zapisz się na Spotkania z Osteopatią!

Spotkania z Osteopatią to cykl wydarzeń organizowanych w Poznaniu, Krakowie i Warszawie. Podczas każdego z nich będziecie mieli okazję spotkać się z jednym z naszych wykładowców. Na spotkania z Wami przyjadą najlepsi osteopaci z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii, nie zabraknie także polskich specjalistów! Spotkania są bezpłatne i mają formę otwartego wykładu, na który zapraszamy wszystkich, którzy są żywo zainteresowani jeszcze lepszym poznaniem tematyki osteopatii.

Każde ze spotkań potrwa ok 3 godzin, w trakcie których nasi wykładowcy przedstawią Wam wiele ciekawych zagadnień osteopatycznych i odpowiedzą na nurtujące Was pytania.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Poznaniu już 25 listopada 2016, a naszym gościem będzie uznany specjalista – Volker Och! 

Harmonogram spotkań:

  1. Poznań / Volker Och / 25.11.
  2. Poznań / Nicholas Marcer / 13.01.
  3. Kraków / Volker Och / 16.12.
  4. Kraków / Walter McKone / 13.01.
  5. Kraków / Nicholas Marcer / 31.03.
  6. Warszawa / Walter McKone / 02.12.
  7. Warszawa / Paweł Kasprzak DO (Anatomia palpacyjna) / 24.02.
  8. Warszawa / Volker Och / 24.03.

Śledźcie nas na bieżąco, ponieważ terminy kolejnych spotkań oraz zaproszonych na nie gości będziemy tu systematycznie ogłaszać.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Spotkaniach z osteopatią, zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego i przesłania na adres e-mail: warsztaty@akademiaosteopatii.pl

Więcej informacji: +48 606 306 122

Załączniki

Formularz zgłoszeniowy – Spotkania z Osteopatią